Hjemkjøring

Vi tilbyr GRATIS hjemkjøring fra våre butikker. Trenger du å handle, eller kjøpe gaver og ønsker å få det levert på døra? Se hvilke butikker som tilbyr dette.

Har du en familie eller venner du vil overraske med en gave på trappa, eller i posten? Vi starter opp igjen med hjemkjøring som vi hadde stor suksess med i 2020.

Ta kontakt med den enkelte butikk – butikken ordner med betalingen direkte med deg som kunde.

  • Vil du ha levert på tirsdager må bestillingen inn mandag innen kl. 12
  • Vil du ha levert torsdag må bestillingen inn onsdag innen kl. 12

Hjemkjøring i Os og Fana

Hver tirsdag og torsdag kjører vi ut varer i Os og Fana mellom kl. 16-22. Hjemkjøringen er gratis.

Hjemkjøring i Fusa og Tysnes

Hver fredag kjører vi til Fusa og Tysnes mellom kl. 16-22. Hjemkjøringen er gratis.

Gaver

Dersom du kjøper gaver pakker vi de gjerne inn for deg, og merker den med hva som er inni – det eneste du trenger å gjøre er å sette navnelapp på. Dersom du ønsker å sende gaver til andre steder i landet, så er det flere butikker som også tilbyr dette.

Ta kontakt med den enkelte butikk og forhør deg om de tilbyr dette.

Her er listen over alle butikkene som tilbyr deg dette:

Butikk - Tlf - E-post

  • Apotek 1 - 56 57 03 90 - flaten.apotek@apotek1.no
  • Asia Mat - 97 60 88 61 - asiamat.os@hotmail.com
  • ARK Bokhandel - 46 83 36 29 - amfi.os@ark.no
  • Baretti - 90 87 20 81 / 56 30 76 20 - erik.elisabeth@gmail.com
  • Baker Brun - 56 30 00 50 - osamfi@bakerbrun.no
  • Big Bite - 45 50 21 19 - os@bigbite.no
  • b.young - 56 30 95 50 / 91 30 66 88 - byoung.os@dkcompany.com
  • Cafe Glede - 56 30 29 35 - senter.kafeen.os@hotmail.com
  • Classic Frisør- 56 30 24 44 - shortcut@oline.no
  • Ditt Apotek - 56 30 07 00 - amfi.os@dittapotek.no
  • Drageset - 90 21 50 18 - dragesetamfi@gmail.com
  • Dyrenes Beste Venn - 91 91 07 58 - post@dyrenesbestevenn.no
  • Elkjøp - 56 56 55 30 - tech.os@elkjop.no
  • Eurosko - 56 30 25 68 - 113500@eurosko.no
  • Ezzenz - 56 30 20 00 - shortcut@oline.no
  • Flåten Hudpleieklinikk - 94 84 56 75 - info@flatenhud.no
  • Gullsmed Eide - 98 00 13 11 - osjenta93@hotmail.com
  • Interflora - 56 30 05 30 - amfi.os@interflora.no
  • Kid Interiør - 94 02 60 17 - 47017bl@KID.no
  • Kitch'n - 51 11 17 20 - os@kitchn.no
  • Link Brands - 53 21 08 42 - os.@linkbrands.no
  • Link Outlet - 53 21 08 42 - outlet@linkbrands.no
  • Lysthuset - 55 09 31 07 - monica@lysthuset-shop.no
  • Mekk - 48 38 16 25 - os@mekk.no
  • Naturkost Os - 46 90 40 80 - naturkost-os@outlook.com
  • Parfymeriet - 93 05 00 17 - susanne.s.nyboe@gmail.com
  • Princess - 56 57 21 20 - pi393@princessgruppen.no
  • Ringo Pluss - 400 74 646 - Facebook
  • Shoeday - 56 57 69 13 - 513502@shoeday.no
  • Sport Norge - 55 11 77 77 - marianne@sportnorge.no
  • Stadion Sport - 56 30 26 65 - maria@stadionsport.no
  • VITA - 477 54 866 - os.vita1615@vita.no
dame holder handlepose, rosa bil med handlepose med hjerte i, amfi os-logoen
Trygg handel-logo med teksten "sammen skaper vi trygg handel" på grønn bakgrunn