Besøk AMFI Ålgård digitalt!

AMFI Ålgråd
AMFI Ålgård

Som første kjøpesenter i Norge, kan du nå besøke AMFI Ålgård digitalt, og gjør deg kjent med butikkene!

https://my.matterport.com/show/?m=CnwoKLmEMFY

AMFI Ålgård

AMFI Ålgård ligger midt i Ålgård sentrum, og har torget og kanalparken som våre nærmeste naboer. Fine sommerdager er det mange barn som bader i Kanalparken, og flere ganger årlig er det større arrangement i sentrum som 17 mai, Sentrumsfestival, Blink og Regnbuefest.

Vi er et lokalt kjøpesenter med 30 butikker, og vår nabo Norwegian Outlet har 23 butikker. Vi ligger like ved E39, og her ligger også Kongeparken er steinkast fra oss. Du kjører vår vei på vei til Sirdal og Sørlandet.

I 2024 oppgraderte vi fellesareal, bygde om 8 butikker, og åpnet Normal og Burger King. Vi har Coop Mega med egen ferskvare avdeling, Vinmonopol, Sushi Way og Sans for deg, en motebutikk for kvinner med stor suksess.

Vi har det meste av det du trenger i hverdagen, av både mat, varer og tjenester.

Nå kan du gjøre deg kjent med oss digitalt, og se våre flotte butikker.

Klikk på linken, og let deg frem:-)

Aktuelle tilbud

Aktuelle butikker

Tabell med aktuelle butikker
Butikk Beliggenhet Åpningstider Kontaktinfo
Åpent i dag 10:00 - 22:00
Åpent i dag 08:00 - 22:00
Åpent i dag 10:00 - 18:00